Yalovaspor’da futbolcuların alacakları ödendi

2012-2013 futbol sezonunda Yalova Süper Amatör Küme de şampiyon olduktan sonra play-out maçında Altınova Belediyespor’u mağlup ederek yeniden Bölgesel Amatör Ligine yükselen Yalovasporlu futbolculara alacakları ödendi.

Yalovaspor’da futbolcuların alacakları ödendi
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Celal Özel’in başını çektiği Yalovalı iş adamlarının bir araya gelerek topladıkları 23 Bin TL Yeşil Kırmızılı takımın yükünü çeken futbolculara dağıtıldı.

Yapılan ödemeyle ilgili olarak açıklama yapan Yalovaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Büyük, “Futbolcu kardeşlerimiz büyük emekler vererek bu takımı şampiyon yaptı ve yeniden Bölgesel Amatör Ligine yükseltti. Buraya gelene kadar hepimiz büyük sıkıntılar yaşadık, maddi zorluklar çektik ve futbolcularımızın alacaklarını ödeyerek kendileriyle helalleştik. Bizlere bu konuda destek olan YTSO Başkanı Celal Özel’e, İşadamı Nusret Karaalioğlu’na ve Sandal Balık Sahibi Bahri Özer’e camiamız adına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada kamuoyunun desteğini ve ilgisini bekliyoruz. Ayrıca ilerleyen günlerde Yalova’nın siyasi isimleri Yalovaspor’un geleceği için bir araya gelecektir” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138