Yalovaspor’da Şile Hazırlıkları Sürüyor

Misli.com 3. Lig 3. Grupta yer alan Yalovaspor, 25. Haftada karşılaşacağı Şile Yıldızspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Kalan haftalarla ilgili umutlu konuşan Yalovaspor Sportif Direktörü İlkay Margalıçlı, son ana kadar mücadelelerini vereceklerinin altını çizdi.

Yalovaspor’da Şile Hazırlıkları Sürüyor

İçel karşısında öne geçmesine karşın Yalova’ya mağlubiyetle dönen Yeşil Kırmızılı ekibimiz son çalışmasını Amatör Saha 2’de gerçekleştirdi. Sezon boyunca birçok sorunla boğuşan ve hakem hatalarının kurbanı olan Yalovaspor’da son olarak 9 futbolcu zehirlendi. Tedavileri gerçekleşen 9 isimden bir kısmı antrenmana katılırken, bir kısmı ise tesislerde dinlendi.

“Son Ana Kadar Mücadelemizi Vereceğiz”

Yalovaspor Sportif Direktörü İlkay Margalıçlı,” Biz takım olarak son dakikaya kadar mücadelemize devam edeceğiz. Şuanda da öyle bir durum söz konusu değil. Takımımız için zor bir fikstürü geride bıraktık. Önümüzdeki süreçte biraz daha rahatlayacağımızı düşünüyoruz. Bazı talihsizlikler yaşadık. Bu hala da devam ediyor. Bunları bahane etmiyoruz ama böyle de gerçekler var. İki maçta kırmızı kart gördük. Kişisel hatalardan goller yedik. Bunlar bize sıkıntı yaşattı. Ancak hepsinin üstesinden geleceğiz. Umudumuz tam. Bir sorun yok. Şile Yıldız maçına 3 puan için hazırlanıyoruz. Deplasmandaki tüm maçlarımız içinde 3 puan için hazırlandık ve hazırlanmaya devam edeceğiz. Takımımız herkesi yenebilecek güçte ve elimizden geleni yapıyoruz. Talihsizliklerimize bugün bir tane daha eklendi. 9 tane futbolcumuz zehirlendi. Tedavilerini gerçekleştirdik. İyileşip aramıza dönenler var. Dinlenen arkadaşlarımız var. İki futbolcumuzla da yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Bir tanesi genç kardeşimiz Dilan Can’dı. Ailesi Fransa’da yaşıyordu. Gitmesiyle alakalı bir karar verdik. Genç kalecimiz vardı Görkem. Oda ayrılmak istedi. Bölgesel Amatör Ligi de başlıyor. Bazı futbolcularımızda buralara yönelebiliyor. İkisiyle yollarımızı ayırdık. Antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Kesinlikle umudumuz bitmedi. Seri yakalayacağımız maçların geldiğini düşünüyoruz. Şile, Altındağ ve Osmaniye 3 maçtan hedefimiz 9 puan. Son dakikaya kadar mücadelemizi vereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE