Yalovaspor’dan Destek Kampanyası

Yalovaspor Kulübü “Hep beraber el ele Yalovaspor Zirveye” sloganıyla taraftar destek kampanyası başlattı. Yalovaspor tutkunları kombine giriş kartıyla pandemi sürecinde takımlarını destekleyebilecek.

Yalovaspor’dan Destek Kampanyası

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele veren Yalovaspor Kulübü yönetimi düzenlediği kampanya ile taraftar desteğini arkasına almak istiyor. Uzun yıllar amatör liglerden mücadele ettikten sonra profesyonel liglerde boy gösteren Yeşil-Kırmızılılar, pandemi döneminde taraftarlarından destek bekliyor.

Vip 2 Bin, Kombine 500 TL

Yalovaspor taraftarları 2 çeşit kombine kartı satın alabilecekler. 2 bin liraya satışa sunulan VİP kartına sahip olacak taraftarlar, maçların seyircili oynanmaya başlamasıyla protokol tribününde kendilerine yer bulabilecek.

1xbet giriş

2020-2021 futbol sezonu kombine destek kartı ise 500 liradan satışa sunuldu.

“Bu Takım Ligde Kalacak Ve Seneye Zirveye Oynayacak”

1xbet

Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, konuyla ilgili yaptığı açıklamada tüm taraftarları pandemi sürecinde takımlarına destek olmaya çağırdı. Başkan Tuna; “10 yıl sonra profesyonel lige çıkan Yalovasporumuzun bu sene ciddi bir borç yükü var. Bu seneyi atlatırsak nefes alma imkanı bulacağız. Buna rağmen transfer sezonunda çok ciddi takviyeler yapacağız. Taraftarımızın desteğiyle bu sene Yalovaspor ligde kalacak ve seneye zirveye oynayan bir takım olacak. Taraftarımızdan, şehrimizden bu süreçte bize destek olmalarını bekliyoruz. Başka bir Yalovaspor yok” dedi.

Tüm Ödemeler Resmi Kanallardan

Görev süresi boyunca şeffaf bir mali tabloyu hedeflediklerini vurgulayan Yalovaspor Kulübü Başkanı Onay Tuna; “Taraftarlarımız TEB Bankasında “Yalovaspor Kulüp Başkanlığı” adında bulunan TR 95 0003 2000 0000 0041 8747 60 numaralı resmi hesabımıza destek olabilirler. Ayrıca tesislerimizde de destek kartlarımızın satışı olacak. Dileyen taraftarlarımız tesislerimize gelerek kart alabilir, 0226 813 26 26 numaralı telefondan kulübümüzle iletişime geçebilirler”diye konuştu.

1xbetoff.info

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 11:45
YORUM EKLE

banner137

banner138