Yalovaspor’dan Koçal’a çıkarma

Yalovaspor Kulübü Başkanı Tamer Erbul, Genel Koordinatör Kartal Tekin ve Kulüp Müdürü Ayhan Kaş ile birlikte Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ı makamında ziyaret etti.

Yalovaspor’dan Koçal’a çıkarma
Yalovaspor’da uzun yıllar görev yapan Başkan Yakup Koçal,Yalovaspor'un maddi ve manevi sıkıntılarını yakından takip ettiğini,bu sıkıntıların giderilmesi ve Yalovasporumuzu özlenen günlerine getirebilmek için yapılan çalışmaların ve girişimlerin bizzat içerisinde olduğunu ifade etti.

Erbul yönetimine imkanlarımız dahilinde her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini de dile getirdi.

Sözlerine devam eden Başkan Tamer Erbul,” Göreve geldiğimiz günden bu yana başkanımız sayın Yakup KOÇAL'ın her zaman desteğini gördük.Sayın başkanın bir Yalovaspor aşığı olarak Yalovasporun sıkıntılarından kurtulması için çok çaba harcadığını tüm Yalovalılar yakından bilmektedir.Bu sezon yeniden yapılanarak Yalovalılara özlenen Yalovaspor'u geri getirme sözü verdik.Bu sözü verirken en büyük dayanaklarımızın başında Sayın Yakup KOÇAL'ın vizyoner liderliği ve desteğini gördük.Başkanımız Yalovaspor için her türlü desteği her zaman vermiştir ve vermeye devam etmektedir.Bu ziyaretimizde kendisine 50.Yılımızı simgeleyen formamızı hediye etmek istedik.Nazik kabulleri nedeniyle camiamız adına kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Yalovaspor'da ki kurumsallaşma hakkında bilgiler de veren Tamer Erbul, çok genç bir kadro kurarak Yalovaspor'un geleceğinin temellerini attıklarını da ifade etti.a

YORUM EKLE

banner137

banner138