Yalovaspor’dan ‘Unutulmaz Kramponlar’

2012-2013 futbol sezonunda 50. Yılını kutlayan Yalovaspor’da Yönetim Kurulu “Unutulmaz Kramponlar” isimli Almanak için çalışmalara başlattı.

Yalovaspor’dan ‘Unutulmaz Kramponlar’

 Yalova Gençlik ve Kayaspor ile Yalovaspor serüvenin de geçen zaman içerisinde ölümsüzleşen alacağı fotoğraf ve belgeler bir kitapta toplanacak.

Yapılacak almanak için bilgi veren Yalovaspor Kulübü Başkanı Tamer Erbul,“50.yıl anısına çıkaracağımız ‘Unutulmaz Kramponlar’ Almanağında, Yalova Gençlik ve Kayaspor'la başlayan Yalovaspor tarihinden gerçek bilgiler ve fotoğraflar yer alacaktır. Geçmişte varsanız, Yalovaspor'da başkan, yönetici, sporcu, teknik adam, görevli ve taraftar olarak yer aldıysanız, büyükleriniz yer aldıysa ve bu şerefli anların Almanağımızda yer almasını istiyorsanız sahip olduğunuz fotoğraf ve belgeleri bizlerle paylaşırsanız, şanlı tarihimizin yarınlara aydınlık yansıtmasına katkıda bulunmanız bizleri onurlandıracaktır. 50.Yıl anısına çıkarılacak olan Unutulmaz Kramponlar almanağında yer alması için elinizde bulunan belgeleri kulüp müdürümüz Ayhan Kaş'a getirebilir veya 05326503467 nolu telefona ulaşarak bu tarihi kitaba siz de katkıda bulunabilirsiniz. Tarihimize, geçmişten geleceğe yapacağınız katkılara ve kitabımıza göstereceğiniz ilgi ve nezakete şimdiden teşekkürler ediyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138