YOSK antrenmanlara başladı

Yalova’yı Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde temsil eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü KKTC Turkcell maçı hazırlıklarına başladı. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Dubai’de kamp yapan Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli takımından dolayı karşılaşmaları 4 Mayısa kadar ertelemişti.

YOSK antrenmanlara başladı
30 Nisan'da Yalova’da toplanan Yalova’nın engelsiz dev adamları Yalova Atatürk Spor Salonunda yaptıkları antrenmanla KKTC Turkcell maçının provasını yapmaya başladı.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde iyi bir sezon geçiren Yalova Ortopedikler Spor Kulübü KKTC Turkcell’i mağlup ederek 5. Sıradaki yerini garantilemek istiyor.

Avrupa umutlarını koruduklarını belirten Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç,”Ligin bitimine iki hafta kaldı. Önümüzdeki iki maçımızı da kazanmak istiyoruz. önceleri ligde kalmak bize mutluluk verirdi. Şimdiler de ise Avrupa kapılarını zorluyoruz. Bu hem bizim hem de Yalova’nın adının duyulması hususunda muhteşem bir şey. İnşallah koyduğumuz hedefe 2 hafta sonra ulaşırız” diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138