Yüzmede İl Hakem Sayısı Artıyor

Yalova’da ki yüzme hakemleri 2016-2017 sezonu için il eğitimini Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün konferans salonunda aldı. İzmir Bölgesi Eğitimcisi Engin Öner’in verdiği eğitime 16 hakem katıldı. Yüzme hakemlerimiz bu eğitimle beraber aday hakemlik süreçlerini tamamlayarak il hakemi olmaya hak kazandı.

 Yüzmede İl Hakem Sayısı Artıyor

Yalova’da ki yüzme hakemleri 2016-2017 sezonu için il eğitimini Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün konferans salonunda aldı.  İzmir Bölgesi Eğitimcisi Engin Öner’in verdiği eğitime 16 hakem katıldı.  Yüzme hakemlerimiz bu eğitimle beraber aday hakemlik süreçlerini tamamlayarak il hakemi olmaya hak kazandı.

Yüzme İl Temsilcisi Sefa Demir,” Tekrar bir hakem kursu açarak hakem sayımızı artırmayı planlıyoruz. Yalova’da yüzme hakemlerinin il bazında değil ulusal ve uluslar arası alanda görev yapmaları için gerekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ve Spor Şube Müdürümüz Muhammed Uygun’a teşekkür ediyoruz” dedi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138