Zirve, Yükselme Maçlarına Hazır

Türkiye Hentbol Federasyonu(THF) tarafından 21-25 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek Erkekler Hentbol 2.Ligine yükselme maçlarına katılacak olan Zirve Gençlik ve Spor Kulübü’nde sporcu ve teknik heyete yapılan COVİD-19 testlerin tamamı negatif çıktı. Mavi Beyazlı ekip son olarak İstanbul’da Beykoz Belediyespor GSK’ya konuk olmuş ve hazırlık maçlarında oynadığı oyunla adeta kendine hayran bırakmıştı.

Zirve, Yükselme Maçlarına Hazır

Hüseyin Kutrup ve Uğur Akalp yönetiminde Erkekler Hentbol 2.Ligine yükselme maçlarına genç bir kadro ile hazırlanan Zirve gözünü 2. Lige çevirdi. Temsilcimiz Bursa’da ev sahibi Bursagücü Gençlik ve Spor Kulübü, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Spor Kulübü, Denizli NSK Nirvana Spor Kulübü, Bilecik Tenis Dağcılık ve Arama Kurtarma Spor Kulübü ve İstanbul Sancaktepe Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

Teknik heyet ve oyuncularına Bursa’daki zorlu maçlarda başarılar dileyen Zirve Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Alper Erin,”21-25 Ekim tarihleri arasında THF Erkekler Hentbol 2.Ligine Yükselme Maçları anlamı taşıyan ve Bursa’da gerçekleşecek olan Bölgesel Amatör Lig maçlarına katılacak olan teknik ekip ve sporcularımızın tamamının COVİD-19 test sonuçları negatif çıkmıştır. Takımımız Bursa’da başarılı olup Yalova’yı en iyi şekilde temsil edip 2. Lige yükseleceklerine inancımız tam” diye konuştu.

YORUM EKLE