Özel Çorlu Sağlık Koleji Öğrencileri Yürüyen Köşke Misafir Oldu

TEKİRDAĞ (İHA) - Özel Çorlu Sağlık Koleji öğrencileri Okul Müdürü Mahmut Selvi liderliğinde okul öğretmenleri Esen Özkaran ,Talip Menteş, Canan Düzenli, Rabia Savaş’ın katılımları ile Yalova ve Bursa Kentlerine sosyal ve kültürel amaçlı gezi düzenlediler.

 Özel Çorlu Sağlık Koleji Öğrencileri Yürüyen Köşke Misafir Oldu
Yalova’da halk arasında Yürüyen Köşk diye bilinen Yalova Atatürk Köşk’ü ziyaret ile başlayan gezide köşkün hikayesi öğretmen ve öğrencilerin ilgisini çekti. Köşk ziyaretinden sonra Bursa’ya geçen öğrenciler Osmanlı Padişahi Çelebi Mehmet ve aile fertlerinin yattığı Yeşil Türbeyi aynı alanda bulunan Yeşil Cami’yi ve Ulu Cami’yi ziyaret etiller. Bursa’nın önemli turizm merkezlerinden olan Uludağ’ı gezen öğrenciler milli parkta yapılan piknikten sonra Çorlu’ya geri döndüler.

Gezinin verimli ve yararlı olduğunu ifade Çorlu Sağlık Koleji Okul Müdürü Mahmut Selvi benzer etkinliklerin süreceğini söyleyerek gezi süresince okulu ve Çorlu’yu başarı ile temsil eden öğrencilerine gezinin gerçekleşmesinde destek veren Çorlu Milli Eğitim Müdürlüğüne öğrenci velilerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.

YORUM EKLE

banner137

banner138