Açık Kapı Projesi’ni Uysal’a Anlattılar

Yalova Valiliği bünyesinde oluşturulan ve vatandaşların iş ve işlemlerinin hızlandırılmasını amaçlayan Valilik Açık Kapı Birimi sorumluları Sevda Ünlü ve Eda Beyhan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.

Açık Kapı Projesi’ni Uysal’a Anlattılar

Yalova Valiliği bünyesinde hayata geçirilen, vatandaş odaklı hizmetlerden biri olan Açık Kapı Projesi’nin tanıtımı için “Açık Kapı Biriminde” görevli birim sorumluları Sevda Ünlü ve Eda Beyhan  Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal’ı  makamında ziyaret etti. Birim sorumluları ziyaret esnasında,  Açık Kapı’nın valiliğin hem devletin kapısı hem de milletin açık kapısı yapabilmek için tasarlandığını, Açık Kapıya 5 farklı platformdan müracaat yapılabileceğini ve devlet ile milletin arasındaki bu diyaloğu en üst noktaya taşıyabileceği belirtilerek gerçekleşen görüşmede, projenin işleyişi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Hükümet Konağı girişine konacak olan ve her müdürlüğün iş ve işlemlerine yönelik dilekçe ve başvuruların kabul edileceği hizmet masalarının yer alacağı uygulamanın törenle hizmete girmesi hedefleniyor.
Açık Kapı Projesi hakkında bilgiler alan ve görüşlerini ortaya koyan Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal ziyaretlerinden dolayı birim sorumluları Sevda Ünlü ve Eda Beyhan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE