Adalar’a düzenli seferler başladı

Dentur Avrasya tarafından bir süredir sürdürülen Yalova-Adalar seferi 18 Mayıs cumartesi gününden itibaren her gün düzenli olarak yapılmaya başlandı.

Adalar’a düzenli seferler başladı
Her sabah saat 10.30’da Yalova’dan Büyükada ve Heybeliada’ya gerçekleştirilen ada seferlerine hafta sonunu fırsat bilen Yalovalılar ilk günden büyük ilgi gösterdi. Pazar gününe rast gelen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda sabahın ilk saatlerinden itibaren adalar gişesine gelen Yalovalıların ada seferlerine ilgisi büyük oldu.

Havaların ısınmasıyla birlikte Adalar’a Yalova’dan direk sefer yapılmasından mutlu olduklarını belirten Yalovalılar “ Adaların ilkbahar gibi doğal güzelliklerini cömertçe sunduğu mayıs ayında, bu fırsatı değerlendirerek, stres atmak için iyi bir fırsat olarak görüyoruz” diyerek düzenli seferlerin başlamasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Dentur Avrasya firması tarafından gerçekleştirilen Yalova-Adalar seferi her gün saat 10.30’da gidiş ve 18.30’da da Adalar’dan dönüş şeklinde gerçekleştiriliyor.

YORUM EKLE

banner137

banner138