Anneler Ödüllerini Özdilek’ten aldı

Özdilek Alışveriş Merkezi’nde, Anneler Günü muhteşem etkinliklerle kutlandı. Özdilek AVM’de Anneler Günü dolayısıyla geleneksel olarak gerçekleştirilen kutlamalar, bu yıl da anneler ve çocuklarından büyük ilgi gördü.

Anneler Ödüllerini Özdilek’ten aldı
Bu yıl Anneler Günü etkinlikleri kapsamında ilk kez gerçekleştirilen Anne-Çocuk yarışmalarıyla da heyecan doruğa çıktı. Anne ve çocukların birlikte katıldıkları dart atmaca, kule yarışması, şarkı ve dans yarışmalarıyla doyasıya eğlence yaşandı.

Anneler Günü’nde Özdilek AVM’nin kapısından giren her anne karanfillerle karşılandı. Anneler Günü kapsamında, Halk Eğitim Merkezi ile Özdilek AVM’nin ortaklaşa düzenlediği yaş pasta yarışmasında birbirinden muhteşem lezzetler görücüye çıktı. Yarışma sonucunda ilk üçe girenlere havlu seti hediye edilerken, yaş pasta yarışmasının birincisi Özdilek Kamer Kuyumculuk’tan altın kolye kazandı. Ayrıca yarışmaya katılım gösteren tüm kursiyerlere de Özdilek tarafından el havlusu hediye edildi.

Özdilek AVM’de Anneler Günü etkinliklerinin yanı sıra bugüne özel düzenlenen kampanyalarda da tekstil alışverişlerinde 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu ve sinemaya çocukları ile gelen annelere ise sinema bileti hediye edildi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138