Ayazma’ya Doğalgaz Müjdesi

Yalova’nın Altınova İlçesi Geyikdere Köyü’nün ardından Ayazma Köyüne de doğalgaz müjdesi geldi.

Ayazma’ya Doğalgaz Müjdesi

Altınova İlçesi Geyikdere Köyü’nün ardından Ayazma Köyüne de doğalgaz müjdesi geldi. Öte yandan, Ahmediye Köyü de doğalgaz yatırım programına alındı.

Ekip çalışması

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer’in girişimleri; AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti MKYK üyesi Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve İl Genel Meclisi’nin katkılarıyla Altınova’nın köylerine doğalgaz gelmeye başladı.

Ayazma’da Çalışmalar Başlıyor

Altınova Geyikdere Köyünün doğalgaza kavuşmasının ardından bu hafta ARMAGAZ Firması tarafından Ayazma Köyünde doğalgaz çalışmaları başlatılacak. Ahmediye Köyü ise doğalgaz yatırım programına alındı.

“Ciddi çalışmalar yürütülüyor”
Altınova’nın mücavir alanlarla birlikte yüzde 98 seviyelerinde doğalgaza kavuştuğunu ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hükümetimiz, köylerin de doğalgaza kavuşması için ciddi çalışmalar yürütmekte. Altınova köylerinin doğalgaza kavuşturulmasında büyük emekleri olan; AK Parti Yalova İl Başkanımız Sayın Muğlim Bağatar ve parti teşkilatlarımıza, AK Parti MKYK üyesi Yalova Milletvekilimiz Sayın Ahmet Büyükgümüş’e, AK Parti Yalova Milletvekilimiz Sayın Meliha Akyol’a, AK Parti Altınova İlçe Başkanımız Sayın Hasan Zafer’e ve İl Genel Meclisi üyelerimize vatandaşlarımız adına teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE