Çiftlikköy Belediyesi İftarda Bir Araya Geldi

Çiftlikköy’de belediye personeli, belediye meclis üyeleri ve aileleri iftarda bir araya geldi. Başkan Silpagar, Çiftlikköy’e hizmetin daha da artarak devam edeceğinden kimsenin şüphe etmemesi gerektiğini ifade ederek, “Sahada Çiftlikköyümüze en yüksek noktadan hizmetimizi edelim. Allah birliğimizi, beraberliğimizi devam ettirsin” dedi.

Çiftlikköy Belediyesi İftarda Bir Araya Geldi

Çiftlikköy Belediye Binası önünde gerçekleşen iftara belediyenin tüm birimlerinde görev alan personeller katıldı. Büyük Çiftlikköy ailesinin bir araya geldiği iftar etkinliğinde konuşan Başkan Silpagar, şu ifadeleri kullandı; “Çok değerli dostlar, kıymetli meclis üyelerimiz, ilçe başkanımız ve Çiftlikköyümüzün çok değerli çalışanları ve aileleri, bu Ramazan-ı şerif ayı programımıza, hep beraber yapacağımız iftarımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Yüce Rabbim bu Ramazan-ı şerifin hürmetine ailelerimize, vatanımıza, milletimize, devletimize birlik versin inşallah. Allah birliğimizi beraberliğimizi devam ettirsin.”

“Çiftlikköy’e Hizmetimiz Artarak Devam Edecek”

Silpagar,“Seçimlerde verdiğimiz 23 tane söz var, bu sözlerimizi de yerine getirmeyi Yüce Rabbim bizlere nasip etsin diyorum. Bizlerden dualarınızı eksik etmeyin. İnşallah Çiftlikköy’e hizmetimiz daha da artarak devam edecek,bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu hizmet yolunda bir taş üstüne taş koyacağız hep beraber ama duaları eksik etmeyeceğiz. Eğer biz duayı eksik edersek bir şey eksik kalmış oluyor, o bir şey de olur demeden olmuyor. O yüzden Yüce Rabbimize dualarımızı edelim, biz de maddi dualarımızı yapalım, çıkalım sahalara çalışalım.Çiftlikköyümüze en yüksek noktadan hizmetimizi edelim. Allah Ramazanı şeriflerimizi kabul etsin, nice nice iftarları hep beraber yapmayı bizlere nasip etsin inşallah. Allah’a emanet olun, sağ olun var olun” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138