Gribe doğal alternatif Grip Çayı

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde grip vakalarında artış yaşanmaya başlarken, Yalova Mısır Çarşısı olarak bilinen Doğa Gıda tarafından üretilerek satışa sunulan ‘Grip Çayı’ vatandaşlardan ilgi görmeye devam ediyor.

Gribe doğal alternatif Grip Çayı
Gribe karşı doğal bir alternatif oluşturan grip çayının birbirinden şifalı birçok bitkiyi ihtiva ettiğini belirten Yalova Mısır Çarşısı satış yetkilisi, “Doğa Gıda olarak ürettiğimiz grip çayını her sene bu aylarda satışa sunuyoruz. Grip çayı içeriğinde kök olarak bulunan kuşburnu, çörekotu, karanfil, kabuk tarçın, zencefil ve havlıcan bitkilerinin yanı sıra, çiçek olarak ıhlamur hatmi çiçeği, hibiskus (Mekke gülü), papatya, altınotu, adaçayı ihtiva ediyor” diyerek  grip çayının içeriği hakkında bilgi verdi.

Yalova Mısır Çarşısı’nda satışa sunulan ve şifalı birçok bitkiyi ihtiva eden grip çayı tek kullanımlık paketler içerisinde satışa sunuluyor.2 litrelik suda pakette bulunan kök bitkilerin kaynatılıp üzerine çiçek halindeki bitkilerin dökülmesiyle hazırlanan Grip Çayının en fazla iki gün içerisinde tüketilmesi gerekiyor.


YORUM EKLE

banner137

banner138