İDO’nun 45 dakikalık rötarı isyan ettirdi

İDO’nun dün sabah 9.00’da yapılması gereken Kartal – Yalova deniz otobüsü seferi, deniz otobüsünde yaşandığı söylenen teknik bir arıza dolayısıyla 45 dakika geç yapılınca yolcular isyan etti.

İDO’nun 45 dakikalık rötarı isyan ettirdi
Yalova’ya gelmek için Sokullu Mehmet Paşa adlı deniz otobüsüne binen yolculardan Ertan Ural, yaşananları rezalet olarak niteleyerek sosyal paylaşım sitesinde yolcuların bekleme çilesinin fotoğraflarını paylaştı ve ‘Ya bu arıza denizde yaşansaydı ne olacaktı’ diye sordu. Ural, tepkisinin arıza nedeniyle beklemeye değil, arıza yapabilecek derece eskimiş gemilerin sefere konulmasına olduğunu söyledi.

Ural, Facebook hesabına paylaştığı fotoğrafların altına şunları yazdı;  “Bu geminin adını unutmayın ve kesinlikle binmeyin. Az önce bizi teknik bir arızadan dolayı gemiden tahliye ettiler ve tam 45 dakika rötar yapacak. Başka bir gemiyle seyir yapacak misiniz. İdo’yu bu hareketinden dolayı kınıyorum. Kınamam tahliye edilmemizden dolayı değil bu tarz arızaları üretebilecek gemilerin hala seyir hazırlıkları içerisinde tutmalarındandır. İdo’ya soruyorum peki ya kalkıştan yarım saat sonra bu teknik arıza meydana gelseydi ne olacaktı?”

YORUM EKLE

banner137

banner138