Kamu Spotu Yalova’da Çekildi

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan kamu spotunun çekimleri Yalova Halk Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

Kamu Spotu Yalova’da Çekildi

Ülkenin en başarılı Halk Eğitim Müdürlükleri arasına girmeyi başaran Yalova Halk Eğitim Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan kamu spotunda da halk eğitim çalışmalarını tanıttı. Kamu spotunun çekimleri ise HBÖ TV ekipleri tarafından Yalova’da gerçekleştirildi. Konuyla ilgili bilgi veren Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sadrettin Doğan, “Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından HBÖ TV ve ulusal kanallarda yayınlanacak olan Kamu spotu ve Halk Eğitim Merkezlerini tanıtıcı filmde çekimlerini ilimizde gerçekleştirdi. İki gün süren çekimlere ev sahipliği yapan müdürlüğümüz yaptığı faaliyetler, açtığı kurslar ve başarılı çalışmaları anlattı. Bu bizim için çok önemlidir. Zira ülke genelindeki 985 Halk Eğitim Merkezi arasından sıyrılarak bu kamu spotunda yer almaya hak kazandık.

Halk Eğitim Merkezimizin terasında yapılan çekimler esnasında kurs öğretmenlerimizden Tuba Karaahmetoğlu eşliğinde 25 kursiyerimiz atölyeden çıkarak yeni yapılan merkez binasında yer alan terasta, resim şövalelerini ve tuvallerini alarak yağlı boya resim yaptılar. Güneşli havada oldukça keyifli geçen derste kursiyerler hem açık havada resim yapmanın tadına vardılar hem de dersin dört duvardan ibaret olmadığını gösterdiler. Herkes için her yerde her zaman eğitim sloganı ile hareket eden Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü çekimler esnasında her zaman olduğu gibi ilimizin göğsünü kabartmayı başarmıştır. Karşılaştıkları tablo ve birlik beraberlik karşısında hayretlerini gizleyemeyen yönetmen ve çekim ekibi Yalova Halk Eğitim Merkezinin böyle bir çalışmada yer almasının boş yere ve tesadüfi olmadığını belirttiler”

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 21:21
YORUM EKLE