Özel Çocuklara Özel Eğlence

Termal Belediyesi ilçede yaşayan özel çocuklara yönelik bir eğlence programı düzenledi. Programa katılan Termal Belediye Başkan vekili Güven Canikli ise özel çocukları verdiği hediyelerle mutlu etti.

Özel Çocuklara Özel Eğlence

Termal Belediyesi özel bireyleri de unutmuyor. Bu anlamda yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Termal Belediyesi, ilçede yaşayan özel çocuklara yönelik bir eğlence programı düzenledi. Animatörler eşliğinde gün boyu eğlenen ve birçok etkinliğe eşlik eden özel çocuklar akşam da Termal Belediye Başkan Vekili Güven Canikli ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar ile buluştular. Burada çocuklara ve ailelerine programa katıldıkları için teşekkür eden Canikli, “Özel bireylerimizin normal bir yaşam sürdürmeleri için toplumsal duyarlılığın arttırılması bedensel, zihinsel farklılıklarımızı birer engel olarak değil, hayata başka yönlerden açılan değişik pencereler olarak görebilir ve o pencereleri sonuna kadar açıp, başka hayatların havasını da cesaretle soluyabilirsek, aramızdaki tüm engelleri aşabiliriz demektir” dedi.
Özel bireylerle tek tek sohbet eden Termal Belediye Başkan vekili Güven Canikli ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar çocukları verdikleri hediyelerle mutlu ettiler. Özel bireylerin aileleri de düzenlenen etkinlikten dolayı Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve ekibine teşekkür ettiler.

YORUM EKLE