Sugören anneleri unutmadı

Sugören gençlerinin demokratik katılımını sağlayarak temsil kabiliyetini geliştirmek, kendi potansiyellerini ve güçlerini keşfederek geliştirmelerini sağlamak, gençleri bir çatı altında toplayarak ve birlikte güzel organizasyonlar yapma amacıyla kurulan ve Bilim, Sanat ve Gençlik Araştırmaları Derneği adıyla resmileşen Sugören Gençlik Meclisi (SUGEM) Anneler gününde Sugören'in annelerini unutmadı.

Sugören anneleri unutmadı
12 Mayıs Anneler Günü vesilesi ile Sugören'de hayatını çocuklarına adayan ve Sugören'in neredeyse asırlık çiçekleri olan annelere sürpriz ziyaretler gerçekleştiren SUGEM üyeleri, Sugören gençleri adına hediyelerini sunarken hayır dualarını aldı. 


Elif Badem, Seda Taşçı Zengin, Sinem Harmancı, Kübranur Serin ve Yunus Emre Ocak'tan oluşan SUGEM ekibi sabahın erken saatlerinde Anneler Günü'ne özel hazırlattıkları hediye paketleri ile birlikte Sugören'in annelerini ziyaret etti.

"Annelerimiz İçin Her gün Özel"

Annelerin yılın sadece bir gününde hatırlanmaması gerektiğini belirten SUGEM'li Gençler “Biz anneleri sadece bir günde ya da öldükten sonra hatırlamamalıyız. Dolayısıyla tüm günler ‘Anneler Günü’dür. Biz onlar için ne yapsak azdır. Bütün annelerin ‘Anneler Günü’nü kutluyoruz” şeklinde konuştular.Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı ziyaretler objektiflere verilen hatıra pozlarıyla son buldu.

Bolak :"2013 yazı SUGEM İçin Yoğun Geçecek"

Ziyareti gerçekleştiren ekibe teşekkürlerini sunan ve bu vesileyle tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayan SUGEM Üyesi aynı zamanda Bilim, Sanat ve Gençlik Araştırmaları Derneği Başkanı Mustafa Bolak yaz aylarına ilişkin SUGEM olarak bir çok program yaptıklarını ve bu yazın SUGEM ve Sugören için oldukça yoğun geçeceğini belirtti.

YORUM EKLE

banner137

banner138