YAFOD’TAN Başkan Koçal’a Teşekkür Ziyareti

Yalova Fotoğraf Amatörleri Derneği (YAFOD) Başkanı Erdal Yavuzak ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ı makamında ziyaret etti. Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilen “Büyük Balkan Buluşması” etkinlikleri içerisinde yer alan “Fotomaraton” organizasyonu için Başkan Koçal’a teşekkür ziyareti yapan dernek üyeleri, “Fotomaraton” hakkında bilgiler verdiler.

YAFOD’TAN Başkan Koçal’a Teşekkür Ziyareti
Organizasyonun önemli bir adım olduğunu belirten YAFOD Başkanı Erdal Yavuzak “Deneyimlerin paylaşılması ve dostluk köprülerinin kurulması amacıyla Büyük Balkan Buluşması önemli bir adım oldu. Etkinlik süresince kentimizi profesyonel anlamda bu işle uğraşan kişilere yakından tanıtma imkanımız oldu. Onlar vasıtasıyla kentimizin onların ülkesinde tanıtımının yapılmasını sağlamış olduk. Bu etkinlik kapsamında bizlerede yer verdiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Yapılan etkinliklerin amacına ulaşması bzileri mutlu ediyor diyen Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal ise şunları dile getirdi; “Belediye olarak bu tarz çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin ön planda yer almasını istiyoruz. Aynı bilgi birkimine sahip olan kişilerin bilgi paylaşımında bulunması ve çalışmalarının devamlılığı için sizlerin düşünceleride bizleri mutlu ediyor. Bu tarz organizasyonlara desteğimiz sürecek.”

YORUM EKLE

banner137

banner138