Özdilek 4. yaşını kutladı

Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi 31 Mart 2012 Cumartesi ve 01 Nisan Pazar günü 4. yaşını birbirinden eğlenceli aktiviteler ve büyük kampanyalarla kutladı.

Özdilek 4. yaşını kutladı
4 yıl önce Mart ayında hizmete giren ve Yalova - İzmit Karayolu, Sahil Mahallesi No:85 Çiftlikköy - Yalova'da bulunan Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi, 4 yaşını büyük kampanyalar ile kutladı. Özdilek’te 2 gün boyunca düzenlenen ve bir şölene dönüşen dördüncü yıl kutlamaları çerçevesinde 31 Mart 12 Cumartesi ve 01 Nisan 12 Pazar günü yapılan Çocuk şenliklerinde birbirinden güzel yarışmalarda aileler büyük keyif alırken çocuklarda doyasıya eğlendiler.

İlizyonist Okan Okay’ın gösterileri ile izleyicileri adeta büyülendi. Büyükler basketbol, dart atma ve halka atma yarışmalarında kıyasıya yarıştılar. İşletme girişinde Cuma günü Canlı müzik keyfi işletmeye bambaşka bir heyecan katarken 31 Mart 2012 Cumartesi günü Özel Yalova Hastanesinin Özdilek Alışveriş merkezinde yapmış olduğu Ücretsiz cilt analizi yoğun ilgi gördü. Özdilek Alışveriş Merkezi açılış yıldönümüne özel hazırlanan devasal 4. Yaş pastasını 31 Mart 12 Cumartesi günü saat 15.00 de Özdilek misafirleri ile Yalova Özdilek A.V.M Yönetimi birlikte kestiler.

Özdilek Alışveriş Merkezi açılış etkinliklerinde işletmeye giren tüm çocuklar palyaçolar ve sevimli çizgifilm kahramanları tarafından karşıladı ve yüzlerine çeşitli figürlerle boyama yapıldı. Ayrıca, Akademik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği öğrencileri, Yalova İl Jimnastik Temsilcisi Belgin Kocamanoğlu eşliğinde jimnastik gösterisi yaptı. Ve devamında Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği birbirinden muhteşem oyunları ile izleyenleri adeta büyüledi. Yalova'nın yanı sıra çevre il ve ilçeler ile Körfez sahil yolunu kullanan müşterilerinde rahatlıkla ulaşabileceği konumuyla öne çıkan alışveriş merkezi iki kat olarak toplam 19 bin metrekarelik bir satış alanına sahip. Özdilek Yalova Alışveriş Merkezi, market, mağaza, cafe restoran, sinema ve çocuk eğlence merkezi, oto yıkama, geniş otopark ve yeşil alanlarıyla, müşterilerine keyifli bir ortamda alışveriş imkânı sağlıyor.

Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi’nin marketinde her zaman taze, kaliteli ve zengin ürün çeşidiyle alışverişinizi rahat bir ortamda yapabilir, Zengin mönüsü ve kusursuz hizmet anlayışıyla, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan kafe ve restoranında alışveriş yorgunluğunuzu keyfe dönüştürebilirsiniz. Her yaşta ve her zevke hitap eden mağazasında, en göz alıcı ve en geniş ürün seçeneği ile modayı yakından takip edebilirsiniz. Ev sıcaklığı ve konforunda film izleme keyfini, Dolby Digital sistemli, 7 sinema solonuyla yaşabilirsiniz. Çocuk Eğlence Merkezinde, çocuklarınız doyasıya eğlenebilir, sizlerde alışverişinizi farklı kılabilirsiniz. Zengin çeşit, en son çıkan teknoloji ürünlerini, Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi’ndeki Teknosa mağazasında bulabilir, dünyaca ünlü seçkin markaların yer aldığı Tekin Acar Kozmetik mağazasında ise, güzelliği en uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz.
YORUM EKLE