Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Yalovaspor’un alt yapısında yetişerek profesyonel olan Yalçın Küçük, geçtiğimiz eylül ayında hayatını kaybeden gazetemiz spor muhabiri Mümin Gözüyılmaz anısına düzenlenen halı saha futbol turnuvasında çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu
Grup müsabakaları sonrasında A Grubundan Werderveremem, Veni Vidi Vici, B Grubundan Bugün Git Yarın Gel ile VIP 77 C Grubundan Özkök Emlakspor ile Aydın Yapı, D Grubundan ise Makaraspor ile Fakülte takımları adlarını çeyrek finale yazdırma başarısı gösterdiler.

7-20 Mayıs tarihleri arasında Olimpik Halı Saha’da gerçekleştirilecek turnuvanın çeyrek finalinde Veni Vidi Vici ile Özkök Emlakspor, Bugün Git Yarın Gel ile Makaraspor, Werderveremem ile Aydın Yapı, VIP 77 ile de Fakülte takımları karşı karşıya gelecek.

Sporun duayen ismi Mümin Gözüyılmaz anısına düzenlenen turnuvanın açılış santrasını ise eski Yalovasporlu futbolcular Yalçın Küçük ve Aytaç Yaka yapmışlardı.

Turnuvada yarı final müsabakaları 19 ve 20 Mayıs tarihlerinde final ise 21 Mayıs Pazartesi günü oynanacak. Final müsabakasında FİFA Kokartlı hakemimiz Halis Özkahya düdük çalacak. Final müsabakası sonrasında dereceye giren takımlara kupaları ve ödülleri verilecek.

YORUM EKLE