Turnuvada heyecan başladı

Türkiye Futbol Federasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Nike Halı Saha Ligi 15 Mayıs Salı günü start aldı.

Turnuvada heyecan başladı
13 takımın yer aldığı Nike Halı Saha Ligindeki müsabakalar Arena 77 halı sahada oynanacak.

A, B, C ve D olmak üzere toplam 4 grupta oynanan halı saha ligi 15-24 Mayıs 2012 tarihleri arasında oynanacak. A Grubunda; Yalovagücü, FC Kalamiç, Verderveremem, İmpossible, B Grubunda; Şen Çocuklar, Kun Girikspor, EBTY Spor, C Grubunda; ESA Gençlik Spor, Akıncılar, İntegral, D Grubunda ise; YFL, İletişim Gücü ve Finna Spor takımları yer alıyor.

Nike Halı Saha Liginin 15 Mayıs 2012 tarihinde yapılan açılış maçlarında ise ilk müsabaka saat 10.00’da Yalovagücü ve FC Kalamiç takımları arasında oynandı. Günün ikinci müsabakasında Verderveremem ve İmpossıble takımları karşı karşıya gelirken, turnuvanın üçüncü maçında ise Şen Çocuklar ve Kun Girikspor takımları kozlarını paylaştı. Saat 12.15’te oynanan müsabakada ESA Gençlik Spor ile Akıncılar ekipleri karşı karşıya gelirken, ligin açılış gününün son maçında ise YFL ve İletişimgücü ekipleri Arena 77 halı sahada kozlarını paylaştı.

Turnuvanın finali ise 24 Mayıs Perşembe günü saat 13:00’te Arena 77 halı sahada oynanacak.

YORUM EKLE