"Kısa Sürede Hizmete Açacağız"

Yalova Valisi Muammer Erol ve TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu YTSO yeni hizmet binasında incelemede bulundular. Burada konuşan YTSO Başkanı Tahsin Becan, “En kısa sürede binamızı hizmete sokacağız” dedi.

"Kısa Sürede Hizmete Açacağız"

YTSO tarafından başlanan ve yapımı devam eden yeni hizmet binası inşaatını Yalova Valisi Muammer Erol ve TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu gezerek, inşaatın son durumu hakkında bilgiler aldı. YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yalova’nın sanayisiyle, turizmiyle, çiçekçiliğiyle Türkiye'nin önemli bir şehri olduğunu belirterek, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, şehrimize yeni değerler katabilmenin gayreti içerisindeyiz. Üye sayımız her yıl yaklaşık 500-600 kadar artmaktadır. Bu artış hızı devam ettiği takdirde, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası 10 yıl sonra üye sayısı 11 binlere ulaşan bir oda konumuna gelecektir" dedi.

Yapılan planlamaların uzun yıllar sonrasının ihtiyaçları düşünülerek yapıldığını vurgulayan Becan, "Hizmetlerimizin devamlılığının sağlanması adına, yaptığımız tüm planlamalar, uzun yıllar sonrasının ihtiyaçları göz önüne alınarak gerçekleştirilmektedir. Üyelerimizin, hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmesi anlayışıyla yeni bir bina yapımı için kolları sıvadık.

İnşaatın son durumu hakkında bilgiler de veren YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, yeni hizmet binasını en kısa sürede hizmete açmak için çalıştıklarını belirtti.  Becan, "İnşaatı devam eden binamızda; hizmet ve yönetim birimlerinin yanı sıra, 300 kişilik konferans salonu, kapalı ve açık olmak üzere otopark alanı, iki ayrı eğitim salonu, toplantı salonları, meslek komitesi toplantı odaları, sergi alanı ve geniş peyzaj alanı bulunmaktadır. Yeni hizmet binamızda; kendi iş yerlerinde misafirlerini ağırlama imkânı olmayan üyelerimiz için toplantı salonları da bulunacaktır. Üyelerimiz bu salonlarda hem misafirlerini ağırlayacak hem de iş görüşmelerini rahatlıkla gerçekleştirebileceklerdir Yeni hizmet binası inşaatımızı ziyaret ederek bizlere destek veren Sayın Valimiz Muammer Erol ve TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138