Migros Mjet açılış yaptı

Eski P.T.T sokağında Çınarcık halkına Migros MJET mağazası geleneksel, uygun fiyat ve kalite anlayışıyla hizmet vermeye başladı.

Migros Mjet açılış yaptı

Yapılan açılışa halkın katılımı ve ilgisinin yanı sıra Güney Marmara Bölge Satış Müdürü Hasan Şahin, Güney Marmara Şube Müdürü Aytuğ Can, Çınarcık Migros Mağaza Müdürü M. Mutlu Sezer, Mjet Mağaza Yöneticisi Mahmut Uzun ve Mjet Mağaza Yönetici Yardımcısı Mahir Erciyes kurdele keserek mağazayı hizmete açtılar.

Açılış sonrası Güney Marmara Bölge Satış Müdürü Hasan Şahin, “Bu Çınarcık’a açtığımız ilk MJET Mağazamız. Önümüzde ki günlerde sahilde Vali Akı Caddesi üzerinde 19 Nisan günü 2. mağazamızı açacağız ve aynı tarihler içinde Teşvikiye Üçreisler arasında bir mağazamızın daha açılışını gerçekleştireceğiz. Çınarcık’a, halkına ve ekonomisine güveniyoruz zaten bunun göstergesi olarak Çınarcık’ın girişinde Migros mağazamız faal olarak hizmet vermektedir ve sonuçlar bizler için olumdur. Bu yüzden en kısa zamanda 3 adet MJET mağazamızı hizmete sunacağız. Öncelikli düşüncemiz sezonluk çalışma fakat halktan gelen olumlu cevaba göre kışında hizmet verebiliriz. Bu mağazamız 175 m2 karelik bir alanda 3 bin 500’ün üzerinde temel ürün çeşitlerimiz var ve aynı zamanda kendi mamullerimizden oluşan et reyonumuz mevcuttur. Sizler aracılığıyla da halkımızın ilgi ve alakasını beklemekteyiz.” dedi.

YORUM EKLE