banner123

YTSO’dan Tosun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Engin ile Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gençer, görevlerine asaleten atanan Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’u makamında ziyaret ettiler.

YTSO’dan Tosun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Resmi gazetede yayınlanan kararnameden sonrasında Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’a görevinde başarılar dileyen YTSO Başkan Yardımcısı Kenan Engin Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmalarını yakından takip ettiğini, YTSO olarak ilimizdeki okullara her zaman destek olduklarını ve bu desteklerin de odanın imkanları dahilinde süreceğini belirterek Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “YTSO ilimizde çok önemli bir kurumdur. Eğitime verdiği destekler ortadadır. İlimize TOBB sayesinde kazandırılan lisenin her aşamasında YTSO’nun emeği vardır. YTSO’ya eğitime verdikleri desteklerden ve bize gerçekleştirdikleri hayırlı olsun ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Engin ile Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gençer ve Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

YORUM EKLE