Ak Parti Yalova İçin, “Öztabak” Dedi

AK Parti’de beklenen aday kim olacak sorusu netleşti. AK Parti Genel Merkezi Yusuf Ziya Öztabak’ı Yalova Belediye Başkan adayı gösterdi.

Ak Parti Yalova İçin, “Öztabak” Dedi

2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimde adayı en çok merak edilen parti AK Parti’ydi. Bu sorunun cevabını AK Parti Genel Merkezi verdi. Yapılan kamuoyu anketleri ve temayül neticesinde aday adayları arasında bir karara varan AK Parti Genel Merkezi Yalova’da Yusuf Ziya Öztabak’ı belediye başkan adayı gösterdi.
Yalova’nın 5 yıl kaybettiğini dile getiren AK parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak, “Bir birinden değerli ve liyakatli aday arasından genel merkezimizin beni aday göstermesinden büyük bir mutluluk ve onur duydum. Aday adaylarımız arasından kim aday gösterilse bu görevi en iyi şekilde yerine getirecek yeterliğe sahipti. Şimdi aday belirlendi. Bundan sonra hep birlikte hedefe yürüme zamanı. Biz seçim çalışmalarına başlıyoruz diyemeyeceğim. Zira AK Parti Yalova Teşkilatı olarak biz hiç sahadan eksik olmadık ve her günü yarın seçim varmış gibi halkımızla iç içe geçirdik. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımızı sadece hızlandıracağız. CHP döneminde Yalova’nın kaybettiği 5 yılı geriye verecek projelerimizi anlatacağız”  dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138