“Durmamak Üzere Yola Çıktık”

İYİ Parti Yalova Milletvekili adayları Elif Akyol Tosun ve Nur Gemalmaz Ayaz gazetemizi ziyaret etti. Burada konuşan Tosun ve Ayaz, “Biz durmamak üzere yola çıktık” dedi.

“Durmamak Üzere Yola Çıktık”

İYİ Parti Yalova’da seçim çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor. Bu kapsamda gazetemizi de ziyaret ederek ilde süren seçim çalışmaları hakkında gazetemiz imtiyaz sahibi Hayri Tezcan’a bilgiler veren İYİ Parti Yalova Milletvekili adayları Elif Akyol Tosun ve Nur Gemalmaz Ayaz halkın teveccühünün son derece fazla olmasının kendilerini daha da güçlendirdiğini belirttiler. İYİ Parti’nin halkın taleplerinden doğan bir parti olduğunu belirten İYİ Parti Yalova Milletvekili adayı Nur Gemalmaz Ayaz, “Baskın bir seçimle karşı karşıyayız. Seçime çok az bir süre kaldı. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek ve halkımıza kendimizi anlatmak için olanca gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte her kesimden, herkesin elini sıkmaya neden bu ülkenin umudu olduğumuzu anlatmaya çalışıyoruz. Atatürk’ün bir sözü vardır, ‘Durmamak üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar’ der. Bizde bu düsturla, ‘Durmamak’ üzere yola çıktık” dedi.


Elif Akyol Tosun ise, “Halkta bir korku hegemonyası hakim. Bu ortamda kendimizi ve partimizin hedeflerini anlatmaya çalışıyoruz. Bu ülkede basın özgürlüğü yok. Liyakat yok. Demokrasi yok. İşte İyi Parti halkın bun taleplerinden doğan bir partidir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE