banner123

Başbakan'a Trump'tan Türkçe cevabı

Dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın açılışını yaptıkları Trump Towers için bir basın toplantısı düzenlendi.

Başbakan'a Trump'tan Türkçe cevabı
Toplantıya Donald Trump ve Ivanka Trump da katıldı. Donald Trump, 'Burası dünyanın en güzel AVM'lerinden biri oldu, ABD'ye gitseniz bu kadar güzelini bulamazsınız' dedi.

Donald Trump ve Kızı Ivanka Trump açılış sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Dün Başbakan Erdoğan'ın alışveriş merkezlerindeki İngilizce kelime kullanıma yönelik açıklamalarına yönelik gelen soruya Ivanka Trump, ""Burada AVM'nin yapımına odaklandık. Türkçe için de zaman içerisinde olacak" dedi.
Donald Trump'un konuşmasından satır başları:

- Yeni yatırımlarla ilgili olarak Türkiye'de gitmek istediğimiz başka yerlerde de var. Burada artık ortaklığın ötesinde artık dost olduk. Yeni yatırımlara devam edeceğiz.

- Trump Towers'ta olan her şeye bayıldık, burası dünyanın en güzel AVM'lerinden biri oldu, ABD'ye gitseniz bu kadar güzelini bulamazsınız. Olabilecek en güzel noktaya geldik. Buradaki kalite umduğumuzdan güzel oldu.

Donald Trump ve Ivanka Trump İstanbul'da
 
- İstediğimiz her yere gidiyoruz ve oralara gidince projeleri gerçekleştiriyoruz. İleriki dönemde mutlaka yeni projeyle geleceğiz

Ivanka Trump'ın konuşmasınsan satır başları:

- Dört sene önce tanıştık ve şimdi bunları görmek çok güzel. Burası çok güzel bir AVM oldu. Bunun ortak gerçekleştireceğimiz birçok projenin ilki olmasını umut ediyorum.

- Avrupalı ve yerel markaların burada temsil ediliyor olması oldukça önemli.

- Bu alışveriş merkezinin bir farkı da çocuklar için oyun ve dinlenme merkezinin olması. Bunun olması da Trump'ın yarattığı bir kavram. Çocuklara özel bir merkez yaratmak çok önemli.

YORUM EKLE