Başkan Koçal, Bayraktepe Mahallesinde

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal Bayraktepe Muhtarlığı’nın düzenlendiği kahvaltıya katılarak mahalle sorunları hakkında bilgi aldı.

Başkan Koçal, Bayraktepe Mahallesinde

 Bayraktepe Muhtarı Ahmet Esmer, muhtarlık seçimleri sonrasında Başkan Koçal’ı ziyaret ederek mahallenin sorunlarıyla ilgili bilgi verdiklerini belirterek, sorunları yerinde görmesi için kendisini mahalleye davet ettiklerini belirtti. Kahvaltılı toplantıda mahalle ile ilgili projelerini aktaran Başkan Koçal, Çamlık alanını da gezerek, büyük bir alana sahip olan Çamlık’ta tek tip bir projenin devreye konulmasıyla burasının bir marka haline getirileceğini söyledi. Çamlık alanı için peyzaj mimarını çamlık alanına getirerek bir an önce projesinin çizilmesini ve yatırım programına alınmasının talimatını veren Başkan Koçal’a, Ahmet Esmer muhtar olarak mahalle halkı adına teşekkür etti. Kahvaltıya Başkan Yardımcıları Nuretin Yılmaz,Hikmet Yavuz ve Meclis Üyesi Ali Alicik te katıldı.

 

Bayraktepe Sosyal Yardımlaşma Derneği Kuruldu

 

Toplantıda mahalle hakına hizmet etmek üzere sosyal ve yardım amaclı  Bayraktepe Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma adında bir dernek kurulduğunu belirten Muhtar Esmer, “Muhtarlık seçiminden sonra bir eksiği daha tamamladık. Mahallemiz kozmopolit bir yapıya sahip. Durumu iyi olan da var olmayan da. Bizler köprü vazifesi yaparak mahalle halkımıza hizmet etmek yardımlaşma ağını kurarak imkanı olmayan ailelerimize yardımcı olunmasına aracı olmak mahallemizin sosyal yaşamına katkıda bulunmak amacı ile dernek kuruluşu yaptık. Tüm Mahalle hakımızı ve Yalovalı yardım severleri destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu. Başkanlığını muhtar Ahmet Esmer’in yaptığı derneğin yönetiminde İhsan Dağdeviren, Oktay Yılmaz, Hanife Özdemir, Rasim Kırmızı, Nermin Özçiçek ve Gülsüm Yücebaş yer alıyor.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138