CHP İL KADINLAR KOLU KONGRESİ YAPILDI

CHP Yalova İl Kadın Kolları Kongresi CHP İl Binasında gerçekleşti. Kongrede tek aday olan Nurten Özbakır Yalova İl Kadın Kolu Başkanı oldu.

CHP İL KADINLAR KOLU KONGRESİ YAPILDI

Kongreye CHP İl Başkanı Özcan Özel, Merkez İlçe Başkanı Burçin Tangürek ve il-ilçe yöneticileri de hazır bulundu.

 

 

 72 Delegenin bulunduğu kongrede İl başkanı Olan Nurten Özbakır “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak sorunların üstünden geleceğiz. Hedefimiz partimizi büyütmek ve güçlendirmektir” dedi

 

Yapılan Seçimlerin Ardından İl Kadın Kolları Yönetim Kuruluna,  Nurhan Akkuş, Nurten Ayaz, Mine Akbaş,  Günnür Tunç, Sabiha Kılıç, Gönül Müngan, Meryem Ataç, Ayşe Yılmaz, Ülkü Güner ve Songül Aktaş Seçildi. 

 

CHP  İl Başkanı Özcan Özel, kongre sonrasında CHP İl Kadın Kolu Başkanlığına seçilen Nurten Özbakır ve yeni  yöneticileri kutlayarak başarılar diledi.

 

Özel, açıklamasında, yerel seçimler öncesinde, partili kadınlara önemli görevler düştüğünü belirterek “Siyasette daha fazla kadının yer alması gerekmektedir. Çünkü içinde bulunduğumuz dönem bunu gerektiriyor. Hükümetin dayattığı politikalar karşısında bizlerin daha çok ve daha gür olarak sesimizi duyurmamız gerekiyor. Tüm kadınlarımızı CHP çatısı altında birlikte mücadele etmeye çağırıyorum” dedi

 

 

 

 

 

YORUM EKLE