Vali'den AKP Merkez İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyaret

Yalova Valisi Esengül Civelek, AKP Merkez İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Vali Esengül Civelek’in ziyaretinden onur duyduklarını vurgulayan AKP Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, ziyaretinden dolayı Vali Civelek’e teşekkürlerini sundular.

Vali'den AKP Merkez İlçe Teşkilatı’na iade-i ziyaret

Ziyarette Yalova Valisi Esengül Civelek şunları ifade etti: “İktidar Partisi’nin temsilcileri olarak üstendiğiniz zorlu görevde başarılar diliyorum. Siyasette genç kadroların yer alarak  Yalova’ya hizmet etmek için bir araya gelmelerini önemsiyorum ve kendilerine hızlı çalışma temposunda başarılar diliyorum. Yalova Valiliği olarak Yalova`mıza hizmet getirmek ve vatandaşlarımıza ve ülkemize değerli Yalovalılarla hizmet etmeye odaklanmış olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizin en büyük sorunlarından biri olan işsizlikle ilgili önemli mesafeler kat etmek için çalışıyor, gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ankara’da Bakanlıklarla görüşmelere devam ediyoruz. Yalova İş-Kur Müdürlüğümüzün koordinasyonunda birçok işsize geçici de olsa istihdam sağladık, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan, “Merkez ilçe teşkilatı olarak Milletvekilimiz, il yönetimimiz, belediye ve il genel meclis üyelerimizle birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden sürdürüyoruz. Yalova'ya  ve siyasete   hizmet etmeye odaklandık. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, siyaseti millete hizmet üretmek için yapıyoruz. Ülkemize, milletimize hele de Yalova’ya hizmet etmeyi kutsal bir görev olarak görmekteyiz. Sayın Valimizin, Yalova’mıza olan hizmetleri ve çalışkanlığını takdir ediyor ve teşekkür ediyoruz. Bugün burada bizlere ziyarette bulunmasından dolayı  şahsım, yönetim kurulum ve teşkilatım adına  Sayın valimize teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi. 

YORUM EKLE