Yalova Özdilek Cinetime Sinemalarında ‘İnanılmaz Örümcek Adam ’

“İnanılmaz Örümcek Adam” 06 Temmuz’da Yalova Özdilek CineTime Sinemalarında 3D farkıyla vizyona girdi ve büyük ilgi görüyor..

 Yalova Özdilek Cinetime Sinemalarında  ‘İnanılmaz Örümcek Adam ’

Özdilek Alışveriş Merkezi, ev sıcaklığı konforundaki dobly dijital ses sistemli 7 sinema salonu ile geniş ve ferah ortamlı sinemalarında  Andrew Garfield’in başrolde oynadığı “İnanılmaz Örümcek Adam”  sinema severlerle buluştu.

 Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı "ben kimim?, nereye aitim?" sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy'ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır...
Aşkın (500) Günü filmiyle izlediğimiz Marc Webb'in yönettiği ve önceki Örümcek Adam filmlerinin de senaryo grubunda bulunan Alvin Sargent, Steve Kloves ve James Vanderbilt'in senaryosunu yazdığı filmde Andrew Garfield Peter Parker'ı (Örümcek Adam), Emma Stone Gwen Stacy'i, Rhys Ifans Dr. Connors'ı, Martin Sheen Ben Amca'yı, Sally Field May Hala'yı ve Denis Leary de George Stacy'i canlandırıyor.
Bilindik bir hikayeyi, Peter Parker'ın süper-kahraman olma macerasını bu sefer daha kişisel bir perspektiften anlatılan yeni Örümcek Adam, Yalova Özdilek CineTime Sinemalarında sinema severleri bekliyor..

YALOVA ÖZDİLEK ‘TE …

 

Seanslar:            

salon4                

11:45                 

14:15                 

16:45                 

19:15                 

21:45                  

YORUM EKLE

banner137

banner138