Sezer İlçeye Veda Etti

Armutlu Kaymakamı Sezer'e veda yemeği düzenlendi. Ankara'nın Çubuk ilçesine ataması yapılan Kaymakam Uğur Sezer onuruna veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, ilçedeki protokol üyeleri katılım sağladı.

Sezer İlçeye Veda Etti

Ankara'nın Çubuk ilçesine ataması yapılan Kaymakam Uğur Sezer onuruna Armodies Termal Park Otel'de veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, siyasi parti ilçe başkanları, kamu kurum müdürleri, mahalle ve köy muhtarları, STK temsilcileri, esnaf ve çok sayıda davetli katıldı.Program, Kaymakam Sezer için hazırlanan slayt gösterisi ile başladı. Yemeğin ardından Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ata Irmak, veda gecesinin önemine ait konuşmasını yaparak Kaymakam Uğur Sezer'i kürsüye davet etti. Kaymakam Uğur Sezer, yaptığı konuşmada, makamların gelip geçici olduğunu, Armutlu ilçesinde görev yaptığı süre içerisinde hep birlikte uyumlu bir çalışma yaptıklarını, desteklerinden dolayı Armutlu Belediyesi başta olmak üzere, birim müdürlerine, personellere, muhtarlara siyasi parti temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Sezer, "Üzdüğümüz, kırdığımız arkadaşlarımız olmuşsa haklarını helal etsinler. Bizden yana varsa tüm hakkımız helal olsun. Bundan sonra sizlerin Ankara’da bir eviniz olduğunu biliniz. Armutlu’yu, Armutlu halkını ve çalışma arkadaşlarımızı unutmayacağız" diye konuştu. İlçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakam Uğur Sezer’e, Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ata Irmak ve Armodies Termal Park Otel sahibi Fatih Kuran plaket ve hediye vererek teşekkürlerini iletip, yeni görev yerinde başarılar dilediler.

Taha Arslan

YORUM EKLE