Cumhurbaşkanı’ndan, “Yalova İçin Hastane” Talimatı

Yalova için öncelik listesine alınan 400 yataklı yeni Yalova Devlet Hastanesi’nin vakit kaybetmeden yapımına başlanması maksadıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatını verdi.

Cumhurbaşkanı’ndan, “Yalova İçin Hastane” Talimatı

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı görevini devralan Muğlim Bağatar kendisine görevin tevdii esnasında yeni hastane yapımı ile ilgili konunun önceliği ve gerekliliği yönündeki taleplerini Yalovalılar adına Cumhurbaşkanı’na ilettiğini belirtti. Bağatar, Cumhurbaşkanı’nın görüşme esnasında Sağlık Bakanı’nı arayarak  “400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesinin yapımı için kendisinin de Yalovalılara söz verdiğini, sözünün derhal yerine getirilmesi talimatı verdiğini” dile getirdi.

Yakın süreçte projesinin tamamlanmasıyla, ihale sürecine ilişkin çalışmalarına devam edilen 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesinin en kısa zamanda temelinin atılması için Sağlık Bakanlığı’nın da çalışmalarını hızlandırdığını dile getiren Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Yalova için çıkılan bu yolda vatandaşlarımızın her zaman en güçlü sesi olmaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Yalova istedi, bizler ses olduk, Cumhurbaşkanımız da bizlere tüm desteğiyle cevap verdi. 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesi Yalova’mıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kasım
kasım - 2 yıl Önce

Beş yıldır aynı sözler veriliyor ama ne hikmetse bir çivi bile çakılamadı bugüne kadar.

banner137

banner138