Dünün ittifakçıları bugünün mağdurları oldu

Ülke gündemine bomba gibi düşen gözaltılar sonrasında bir açıklama yapan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yalova Şubesi Başkanı Orhan Koçal dünün ittifakçılarının bugünün mağdurları olduklarını söyledi.

Dünün ittifakçıları bugünün mağdurları oldu
 ADD Yalova Şubesi Başkanı Orhan Koçal yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi; "Bugün, adaletin kılıcı benim elimde diyenlerin, hukuku kendine yontanların çaresizce olanları izlediği bir gün yaşıyoruz. Bu bir yolsuzluk operasyonu mu? 'Nasıl geldiysen öyle gidersin' tehdidi mi? 'Bindiğin dalı kesmeyecektin' demek mi? Bunun cevabını bir çoğumuz biliyoruz. Günler daha neler getirecek hep beraber göreceğiz. Ancak kesin olan şudur ki; Artık ülkemizin yeni bir gündemi var. 'Etme bulma dünyası' dedikten sonra biraz silkinip, dünün ittifakçıları olan mağdurlara! sesleniyoruz;

'Bütün kötü alışkanlıklarınızı, başta Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığınızı, kinlerinizi, para, koltuk ve makam hırslarınızı unutup af dileyerek, tek adres olan bağımsız ve yurtsever düşünceye sığınacak mısınız? Yoksa hala 'Cemaatin kestiği parmak acımaz' mı diyeceksiniz"

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138