banner131

Akalp ve Aydın’a Önemli Görev

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) C klasman hakemimiz Ahmet Aydın ve C klasman yardımcı hakemimiz Uğur Akalp’i Ziraat Türkiye Kupası ikinci turunda görevlendirdi. Kupada ikinci tur müsabakaları 11 Eylülde start alırken, 2 hakemimiz 12 Eylülde oynanacak müsabakalarda görev yapacaklar.

Akalp ve Aydın’a Önemli Görev

Bugün saat 15:30’da Kocaeli Alpaslan Türkeş Stadında TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Körfez Spor Kulübü ile TFF 3. Lig 2. Grup takımı Düzcespor arasında oynanacak kupa maçını C klasman hakemimiz Ahmet Aydın yönetecek. Aydın’ın yardımcılıklarını ise Harun Pekyürek ve Oğuzhan Yiğit Karpuz yapacak. Dördüncü hakem ise Levent Gümüşdere oldu.

“Akalp’in maçı A Spor’da”

Öte yandan ilimizin deneyimli hakemlerinden Uğur Akalp ise Kocaeli derbisinde görev yapacak. Bugün Kocaeli Stadyumunda Kocaelispor ile Gölcükspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası ikinci tur maçında bayrak sallayacak. Barkın Kara’nın yöneteceği Uğur Akalp ve Ali Kılıç’ın yardımcı hakemlik görevini üstleneceği 19:00’da başlayacak karşılaşma A Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.

Taha Arslan

YORUM EKLE