Akköyspor, Doğruyol ile devam dedi

6 Nisan Cuma günü yapılan Akköyspor Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Enver Doğruyol üst üste 4. Kez başkanlığa seçildi. 2. Amatör Kümede şampiyonluğun iddialı takımlarından Akköyspor’da seçim heyecanı yaşandı.

Akköyspor, Doğruyol ile devam dedi
Akköyspor kulüp binasında yapılan Olağan Genel Kurula tek liste halinde gidilirken 2006’dan bu yana başkanlık görevini yürüten Enver Doğruyol üyelerin tamamının oyunu alarak 2 yıl daha başkanlık görevini yürütecek.

2 yıl daha başkanlık görevini yürütecek Doğruyol’un görev arkadaşları ise Okan Kökçe, Volkan Demirok, Sinan Akın, Erdil Eroğlu, Savaş Yılmaz ve Baki Yiğit’ten oluştu.

Akköyspor’u daha iyi yerlere getirmek istediklerini belirten Akköyspor Başkanı Enver Doğruyol,” Geçtiğimiz günlerde Olağan Genel kurulumuzu gerçekleştirdik. 2006’da başkan olduğum kulübümde üst üste 4. Kez yeniden başkan olmanın gururunu yaşıyorum. Kulübümüzü yönetimde ki arkadaşlarımızla birlikte daha iyi yerlere getireceğiz. Hayırlısı ile bu sezon sonunda 1. Amatör kümeye yeniden çıkmak istiyoruz” dedi.

Akköyspor Yönetim kurulu görev dağılımı şöyle;
Başkan Enver Doğruyol
2. Başkan Okan Kökçe
Genel Kaptan Volkan Demirok
Genel Sekreter Sinan Akın
Alt yapı Erdil Eroğlu
Muhasip Savaş Yılmaz
Tesis Sorumlusu Baki Yiğit
 
 
YORUM EKLE