banner123

Akköyspor Yeni Yönetimini Belirledi

2017-2018 sezonunda 2. Amatör Küme A Grubunda şampiyonluğu elde eden Akköyspor yeni yönetimini belirledi. Gelecek sezon 1. Amatör Kümede mücadele edecek Mavi Beyazlılarda Enver Doğruyol üst üste 7. Kez başkanlık koltuğunda oturacak.

Akköyspor Yeni Yönetimini Belirledi

Bu sezon 2. Amatör Kümede mücadele eden Akköyspor, 10 maçlık maratonu 23 puanla ilk sırada bitirmiş ve gelecek sezon 1. Amatör Kümede mücadele etme hakkını elde etmişti. Mavi Beyazlı ekibin lokalinde yapılan kongre sonunda tek listeyle gidilen seçimde Enver Doğruyol yeniden başkan olarak seçildi.

Doğruyol’un yönetiminde Mustafa Gülsoy, Turgut Çakalasma, Fatih Dönmez, Kani Gülver,  Gencay Ergen, Mehmet Durak, Erhan Doğruyol, İbrahim Talaybaş, Mehmet Akın, Önal Bayraktar, Salih Ürkmezoğlu, Okan Kökçe, Zafer Akın, Sinan Akın ve Serdar Yetiştirdim bulunuyor.

Akköyspor Kulübü Başkanı Enver Doğruyol,” Öncelikle bana güvenen herkese teşekkür ediyorum. 7. Kez başkanlığa seçilmek benim için gurur. Bu gururu bu sezon 1. Amatör Kümeye yükselerek perçinledim. İnşallah köyümüzü gelecek sezon daha iyi temsil edeceğiz. Benim birlikte yola çıkan yönetimdeki arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 12:32
YORUM EKLE