banner123

Avrupa Şampiyonası’na Yalova’da Hazırlanacaklar

Genç Bayan Güreş Milli takımı 31 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Roma’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’na Yalova’da hazırlanacak.

Avrupa Şampiyonası’na Yalova’da Hazırlanacaklar

2-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Uluslararası Gençler Şampiyonlar turnuvasında 1 altın, 6 gümüş ve 7 bronz madalya kazanarak topladığı 185 puanla ikinci olan Minderin sultanları 15-31 Temmuz tarihleri arasında çalışmalarını ilimizde gerçekleştirecek. Yalova kampının teknik direktörlüğünü yine Murat Gençtürk üstlenecek. Volkan Sultansuyu, Abdulmuttalip Melek, Engin Bakay ve Büşra Kenger ise antrenör olarak görev yapacak.

20 kişilik sporcu kafilesinde Aynur Erge, Funda Tükenmez, Ecem Sezer, Zeynep Yetgil, Sinem Köroğlu, Eda Tekin, Ece Bakay, Özge Fındıkçı, Nurife Duman, Hatice Ece Tekin, Elmas Çelik, Gamze Nur Akadan, Cansu Aksoy, Aslı Demir, Kadriye Aksoy, Vahide Nur Gök, Tuğba Kılıç, Merve Pul, Ayşegül Özbeğe ve Mehtap Gültekin bulunuyor.

Uygulama otelinde konaklayacak olan Genç Bayan Güreş Milli takımı çalışmalarını ise 90. Yıl Spor Salonunda gerçekleştirecek.

YORUM EKLE