Barış Şat U-14 Milli Takım Seçmelerine Katılacak

Yalova Yıldızlar Spor Kulübü’nün başarılı futbolcu Barış Şat, 23-26 Ekim tarihleri arasında İstanbul Riva’da yapılacak U-14 Milli takım seçmelerine katılacak.

Barış Şat U-14 Milli Takım Seçmelerine Katılacak

Yalova’da yapılan U-14 seçmeleri sonrasında TFF Bursa Bölge Başantrenörü Sinan Bür’ün gözüne giren genç yetenek ardından Bursa Vakıfköy Tesislerinde yapılan seçmelerde de başarılı olarak Bursa Bölge kadrosunda yer aldı.

Bursa Bölge kadrosunda yer alan Yalovalı futbolcu bugün Bursa’da bulunan Baia Hotelde kampa girip bir antrenmana katıldıktan sonra İstanbul’da bulunan TFF’nin Riva tesislerine gidecek.

Genç Milli Takımlar tarafından yapılan ve 2005 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmelerini Karşılaşmaları TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas’da takip ediyor.

Adana, Ankara (2), Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul (4), İzmir (2), Kayseri, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Trakya, Van bölge karmalarında toplam 360 sporcu ter dökecek. Genç Milli Takımlar teknik direktörleri ile bölge antrenörlerinin takip edeceği maçlar sonrasında, en küçük yaş grubu olan U14 Milli Takımı'na ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturulacak.

YORUM EKLE