Başkan Dağ’dan Karatecilere Ödül

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ, Sakarya’da gerçekleştirilen 3. bölge ve milli takım gençlik kampında 11 madalya ile büyük başarı elde eden Çiftlikköy Belediyespor karatecilerini tebrik etti.

Başkan Dağ’dan Karatecilere Ödül

 Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı sporcuları, Sakarya’daki organizasyona damgasını vurmuş ve kata ile kumitede 10 sporcudan 2’si gümüş, 9’u da bronz olmak üzere 11 madalya kazanmıştı. Çiftlikköy’ün genç karatecileri başarılarının ardından Belediye Başkanı Metin Dağ’ı ziyaret etti. Başkan Dağ, sporcuları tek tek kutlayarak  “Sporcularımız, Sakarya’da gerçekleştirilen organizasyonda 11 madalya alarak bizleri gururlandırdı. Kısa sürede gerçekleştirdikleri çalışmalarla büyük başarıya imza atan sporcularımızı tek tek kutlar ve ileride daha büyük zaferler kazanmalarını dilerim. İnanıyorum ki bu sporcularımız, ilçemizi karate branşında daha iyi yerlere getirecektir. Başarı sizden, destek bizden” diye konuştu. Antrenör Halil İbrahim Yüksektepe ve Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi Müdürü Süleyman Tamer Balkaş ile birlikte Başkan Dağ’ı ziyaret eden gençler de başarı sözü verdi. Başkan Dağ’a gençlere hediye vererek “Başarılarınızın devamını bekliyorum. Umarız sizleri milli forma altında da izleriz” dedi.

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takım Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe, Sakarya’daki organizasyonda topladıkları 11 madalyanın ardından, 7 sporcularına milli takım kampı için davet geldiğini söyledi. Bu sporculara güvendiklerinin altını çizen Yüksektepe, “İnanıyoruz ki bu 7 sporcumuz da milli takım kampını da başarıyla geçerek milli takım kadrosuna girer” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138