Cihan Aras turnuvası bugün sona eriyor

Bu yıl 3.’sü düzenlenen Geleneksel Cihan ARAS Basketbol Turnuvası 14 Mayıs pazartesi günü oynanan müsabakalarla başladı.

Cihan Aras turnuvası bugün sona eriyor
14-16 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya Özel Yalova Anadolu Lisesi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi, Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi ve Yalova Anadolu Lisesi katılıyor.

Yalova Basketbol İl Temsilciliği faaliyet programı çerçevesinde Gençlik Haftası dolayısı ile Cihan ARAS Basketbol Turnuvası 14-16 Mayıs tarihleri arasında Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Salonunda gerçekleştiriliyor.

Yalova Atatürk Spor Salonunda oynanan karşılaşmaların açılışı Özel Yalova Anadolu Lisesi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ile başladı. Turnuvada ki ilk karşılaşmayı güzel oyunu ile Özel Yalova Anadolu Lisesi 18 sayı farkla 77-59’luk skorla Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’ni mağlup etmeyi başardı.

Günün diğer müsabakasında ise Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi ile Yalova Anadolu Lisesi karşılaştı.

Sayı bakımından kısır geçen karşılaşmayı 3 sayı farkla 33-30 Yalova Anadolu Lisesi kazanan taraf oldu.

Turnuvanın son gününde 16 Mayıs Çarşamba günü ise Özel Yalova Anadolu Lisesi ile Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi ve Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ile de Yalova Anadolu Lisesi takımları karşı karşıya gelecekler. Turnuvada ayrıca turnuva karması ile Yalova Lisesi Eski Mezunları Karması gösteri maçı yaptıktan sonra ödül törenine geçilecek.

3. Geleneksel Cihan ARAS Basketbol Turnuvası Fikstürü maç skorları

14 Mayıs Pazartesi

Özel Yalova Anadolu Lisesi:77 Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi:59

Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi:30 Yalova Anadolu Lisesi:33

 

YORUM EKLE

banner137

banner138