banner123

Çocuk İstismarlarına Yalovaspor Taraftarından Tepki

Yalovaspor’un taraftar grupları Taxi Gençlik ve Cadde Gençlik üyeleri, ülkede artan çocuk istismarlarına tepki gösterdi. İki grup adına açıklama yapan Samet Yıldız,” Çocuk istismarlarının önüne geçilmesinin en iyi yolu idamdır” şeklinde konuştu.

Çocuk İstismarlarına Yalovaspor Taraftarından Tepki

Ankara’da Eylül, Ağrıda ise Leyla’nın cinayete gitmelerine kayıtsız kalmayan Yalovaspor taraftarları artan çocuk istismarlarına karşı tepki gösterdi.

Yalovaspor tribün lideri Samet Yıldız,” Hepimizin evladı var. Ülke olarak geçtiğimiz günlerde iki ayrı acı yaşadık. Önce Eylül ve sonrasında da Leyla’nın kaybolduktan sonra cansız bedenlerine ulaşılması, bizleri derinden üzdü. Çocuk istismarına karşı artık devlet büyüklerimizin somut adım atmaları gerekmektedir. Çocuk istismarının önüne geçilmesi için tek çözüm idam. Bu konuda bütün herkesin destek verdiği de ortadadır. Böyle çirkin olayların yaşanmamasını diliyoruz. Ayrıca hayatlarını kaybeden ve hepimizin çocuğu olan Eylül ve Leyla’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve bütün Türkiye’ye başsağlığı dileriz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE