Deringöl,” Orman ve üyelerimize teşekkür ediyorum”

Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Serkan Deringöl, Sporium’da gerçekleştirdikleri 113. Kuruluş Yıldönümü etkinliklere katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve üyelere teşekkür etti. Orman’ın Yalova’yı daha yakından tanıdığını belirten Deringöl, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a yaptığı ziyaretler sonrasında Siyah Beyazlı ekibin Yalova ile olan ilişkilerini sağlamlaştırdığını dile getirdi.

 Deringöl,” Orman ve üyelerimize teşekkür ediyorum”
Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Serkan Deringöl, Sporium’da gerçekleştirdikleri 113. Kuruluş Yıldönümü etkinliklere katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve üyelere teşekkür etti.  Orman’ın Yalova’yı daha yakından tanıdığını belirten Deringöl, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a yaptığı ziyaretler sonrasında Siyah Beyazlı ekibin Yalova ile olan ilişkilerini sağlamlaştırdığını dile getirdi.
Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Serkan Deringöl,” Yalova’ya kulüp tarafından yapılacak yatırımın yanı sıra Vodafone Arena’daki maçlar için kentten gerçekleştirilecek ulaşım nedeniyle Beşiktaş Kulübü Başkanı’na teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE

banner137

banner138