banner123

Fenerbahçe Futbol Okulu İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Koordinatörlüğünü Yalova’nın önemli teknik adamlarından Ümit Görtay’ın yaptığı Yalova Fenerbahçe Futbol Okulunun yaz dönemi kayıtları devam ediyor. Fenerbahçe Spor Okulları Denetim Sorumlu Sedat Oral’da Yalova’ya gelerek yapılan çalışmaları takip ederken başarılarından ötürü Görtay ve ekibini tebrik etti.

Fenerbahçe Futbol Okulu İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Türkiye’nin dört bir noktasında faaliyette olan Sarı Lacivertli ekibin ilimizde ki futbol okulu ise adeta fabrika gibi çalışıyor. Ümit Görtay yönetimindeki minik kramponlar Fenerbahçe’nin yanı sıra birçok turnuvaya katılarak mücadele ediyor.  Yalova Fenerbahçe Futbol Okulunun 6-12 yaş arası yaz dönemi kayıtları sürüyor. 

Yalova Fenerbahçe Futbol Okulu koordinatörü Ümit Görtay,” Futbol okulumuzda çocuk koruma programı ilkeleri uygulanmaktadır. Futbol okulumuzda çocuklarımızın fiziksel gelişimine katkı sağlayacak fitness konuları eğlenceli antrenman drilleri ile çeşitli materyaller kullanılarak işlenmektedir. Antrenman drillerimiz çocuklarımızın fiziksel ve teknik gelişimine odaklı 1 e 1 özel antrenman formatında uygulanmaktadır. Bu yüzden 6-12 yaş arası gençlerimiz futbol okulumuza kayıtlarını yaptırabilirler” dedi.

YORUM EKLE