banner123

Filede Şampiyonlar Belli Oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisinin gerçekleştiği 23 Nisan Spor Şenliği ortaokullar arası voleybol müsabakaları sona erdi. 16 Nisanda başlayan filedeki heyecan 25 Nisanda Atatürk Spor Salonunda oynanan final maçıyla son buldu.

Filede Şampiyonlar Belli Oldu

Büyük çekişmeye sahne olan voleybol müsabakaları sonrasında kızlar kategorisinde birinci Abdülhamid Han Ortaokulu, ikinci Koruköy Ortaokulu, üçüncü Bahçeşehir Koleji oldu. Erkeklerde birinciliği Koruköy Ortaokulu kaptırmazken, ikinci Esenköy Adnan Kaptan üçüncülüğü ise Sevim Göğez Ortaokulu kazandı. Turnuva sonunda derece elde eden okullar kupa ve madalyalarla ödüllendirilirken katılımcı olan sporculara ise belge verildi.

Yalova Spor İl Müdürü Metin Kaplan,” İkincisi düzenlenen 23 Nisan Spor Şenliği Voleybol müsabakalarına 12 kız takımı 7 erkek takımı olarak üzere toplam 170 sporcu katılmıştır. Yoğun katılımın olduğu kıran kırana mücadelelere sahne olan müsabakalarda derece elde eden okullarımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE