Genç Bayan Güreş Milli Takım Kampı Sona Erdi

Yalova’da Gençler Dünya Şampiyonası’na hazırlanan Genç Bayan Güreş Milli takımının kampı sona erdi. Minderin sultanları 01 -06 Ağustos 2017 tarihleri arasında Finlandiya’da yapılacak şampiyonada mindere çıkacak.

Genç Bayan Güreş Milli Takım Kampı Sona Erdi

Yalova’da Gençler Dünya  Şampiyonası’na hazırlanan Genç Bayan Güreş Milli takımının kampı sona erdi. Minderin sultanları 01 -06  Ağustos 2017 tarihleri arasında Finlandiya’da  yapılacak şampiyonada mindere çıkacak.


Kampın son gününde bayan güreşçileri ağırlayan Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, sporcularımıza başarılar dilerken ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirtirken, Genç Milli takımı Yalova'da ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi ve disiplinli çalışma ve kazanmaya olan inancın başarıdaki önemine vurgu yaptı ve sporcularımıza morallerini yüksek tutmalarını söyledi.        
Genç Bayan Milli Teknik Direktörü  Yılmaz Arslan,”  16  milli güreşçinin yer aldığı kamp süresini verimli şekilde değerlendirerek katılacağımız  Finlandiya da  yapılacak  Genç Bayanlar Dünya  Şampiyonasında inşallah muvaffak oluruz” dedi.

YORUM EKLE