Gençliksporlu Muhammed İkinci Oldu

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 2017 faaliyetlerinde yer alan ve Yalova Tenis Kulübü kortlarında düzenlenen 16 yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvası’nda Yalovalı sporcu Muhammed Aydın ikinci olmayı başardı. 60’ı erkek ve 30’u bayan olmak üzere toplam 90 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcu Muhammed Aydın ikincilik kupasını kaldırmayı başardı.

 Gençliksporlu Muhammed İkinci Oldu

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 2017 faaliyetlerinde yer alan ve Yalova Tenis Kulübü kortlarında düzenlenen 16 yaş Hafta Sonu  Tenis Turnuvası’nda Yalovalı sporcu Muhammed Aydın ikinci olmayı başardı. 60’ı erkek ve 30’u bayan olmak üzere toplam 90 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcu Muhammed Aydın ikincilik kupasını kaldırmayı başardı.


Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tenis antrenörü Sonay Ürgenç,“ Sporcumuz turnuvalara düzenli antrenmanlar ile hazırlanıyor. Yoğun emek veriyoruz. İnşallah gelecek turnuvalarda da Yalova’yı başarıyla temsil edip kupa ve madalyalar kazanmaya devam edecek” dedi.


Spor İl Müdürü Metin Kaplan, ikinci olan Muhammed Aydın ve antrenörü Sonay Ürgenç’i kutlayarak başarılarının devamını diledi.

 

YORUM EKLE