Görtay’ın öğrencileri Futbol Köyü’nde kendilerini geliştirdiler

Yalova’nın başarılı çalıştırıcılarından Halil Görtay’ın Atakent Spor Kulübü’nden 3 öğrencisi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Sakarya’da gerçekleştirilen Futbol Köyü’ne katıldılar.

Görtay’ın öğrencileri Futbol Köyü’nde kendilerini geliştirdiler

 1-10 tarihleri arasında yapılan organizasyonda İşcan Avşar teknik koordinatör olarak görev yaparken Sakarya’da yapılan Erkek Futbol Köyü’nde Atakent Spor Kulübü’nden Bilal Sezer, Furkan Dicleli ve Emrah Demirok yer aldı. Bu 3 futbolcunun yanı sıra Acarspor’dan ise Mehmet Er ve Doğukan Şahin’de Yalova’dan Futbol Köyü’ne katılan minik futbolcular oldular.

Geleneksel hale getirilen ve bu yıl 5.’si düzenlenecek Futbol Köyü’nde ayrıca Milli takım seçmeleri de yapıldı.

 Milli Takımlar Altyapı Sorumlusu Tolunay Kafkas’ın gözetmen olarak görev yaptığı Futbol Köyü’nde Yalovalı sporcular ayrı ayrı takımlarda takım arkadaşlarına karşı mücadele ederek ilginç bir tecrübe edindiler.

Oyuncularının kamp süresini en iyi şekilde değerlendirdiklerine değinen Halil Görtay,”Takımımızdan 3 oyuncumuz Futbol Köyü’nde yer aldı. Onlar için ilginç bir deneyim oldu. Burada kendilerini görme fırsatına sahip oldular. Kendilerini geliştirmeleri adına katıldıkları organizasyondan olumlu sonuç aldılar” dedi.

 

 

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138